Кошничката е празна!
Најпродавани

Corratec X-Vert Motion 650B

Corratec X-Vert Motion 650B
Бренд: Corratec
Код на производот: Corratec
Достапност: 3
36,900ден.
24,000ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!!

Спецификација:
Рам: X Vert Motion 650B
Амортизер: HL AMS 100mm (со заклучување!)
Заден менувач: Shimano ACERA 9s (27 брзини!!!)
Шифтери: Shimano ALTUS 3x9
Пренос: Shimano ALTUS
Кочници: хидраулика Tektro HDM285 180mm/160mm (хидраулика диск!!!)
Пренос: Shimano FCM351 44/32/22
Касета: Shimano CS-HG300-9 11-36
Ланец: KMC X9
Тркала: ZZYZX Cross Attack 650B
Гуми: Country Griper 2.10
Седло: corratec Sport Saddle
Колче: ZZYZX Alloy Twin Bolt
Стем: ZZYZX Alloy Forged
Волан: ZZYZX 6 Series XC 720 mm
Тежина: 13.58 кг !

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Corratec X-Vert Motion, 27.5"