Кошничката е празна!
Најпродавани

BD Full Rope Burrito

BD Full Rope Burrito
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 5
1,650ден.
 
   - ИЛИ -   

Торба за подобар транспорт и лесно менаџирање на јажето, како и негова заштита да не биде во директен контакт со земја/влага...

Може да собере и единечно јаже со должина до 70м.

- две точки за врзување на краевите со боја за препознавање.
- рачки за лесно ракување,
- отвор со ластик: лесно отворање/затворање.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Full Rope Burrito