Кошничката е празна!
Најпродавани

Bell Coast

Bell Coast
Бренд: Bell
Код на производот: Bell
Достапност: 20
2,600ден.
1,040ден.
 
   - ИЛИ -   

Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL!

Визирот по потреба може да се извади/додаде.

Тежина: 273грама
Отвори за вентилација: 25

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bell coast