Кошничката е празна!
Најпродавани

Bell Tempo

Bell Tempo
Бренд: Bell
Код на производот: Bell
Достапност: 10
2,300ден.
920ден.
 
   - ИЛИ -   

Шлем за велосипедизам од американската компанија BELL!

Тежина: 268 грама
Отвори за вентилација: 25

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bell tempo