Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Iceberg 650ml

Elite Iceberg 650ml
Бренд: Elite
Код на производот: Elite
Достапност: 18
840ден.
 
   - ИЛИ -   

2-часовна термална заштита!
Дупло-ѕидна структура со изотермална изолација
Заштитно пластично капаче
Капацитет: 650мл

Бренд: Елит, Италија
Произведено во: Хрватска

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Elite Iceberg