Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Ones orange

Trimm Ones orange
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност: 4
1,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Кабаница со одличен квалитет!
Универзална големина, функционална капа/стреа и доволно голема за заштита и за ранецот.

Материјал:
100 % PES 75D 190T, PU слој, WP 2000 mm, заштита и на шевовите

Тежина
0.35 кг

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm ones