Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini 1nt3gra

Nalini 1nt3gra
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
12,300ден.
6,150ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!
Најновиот модел на 1нт3гра - модел од највисоката класа на Налини!

Дизајн кој е направен одлично да го опфаќа Вашето тело и има „рејсинг“ фит, а перничето е поставено така да се минимизирани шевовите.

- зоната во горниот дел од ногата е од 2-компонентен термален материјал,
- зоната во делот на коленото е со термо материјал со одлични карактеристики за пренос на влага/пот,
- зоната околу глуждот е од водоотпорен материјал,
- мека зона во делот на грбот со мрежа,
- интегрирано перниче во централниот панел,
- шевови кои не пречат во движењето - за дополнителен комфор,
- рефлектирачки детали.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini 1nt3egra, integra