Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi floor pump

Bianchi floor pump
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 8
2,350ден.
1,880ден.
 
   - ИЛИ -   

Подна пумпа со метално тело.
Погодна за сите типови на ѕивани.
Манометарот е високо поставен и има ротирачки покажувач за уште побрзо и полесно достигнување на саканиот притисок при пумпањето.

Пумпа до 11 бари.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi floor pump