Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Spillo Rubino Lady

Bianchi Spillo Rubino Lady
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 1
28,000ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само Ѕ големина на залиха!
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!

Одберете и Вие - Бјанки!
Одберете и Вие - повеќе од 130 години традиција и пасија во велосипедизмот!

Рам Spillo Lady
Шифтери Shimano ST-EF51 3x7sp (21 брзина!)
Заден менувач Shimano RD-TX55D 7sp
Преден менувач Shimano FD-TX51, band type 31.8mm
Пренос 48/38/28T, должина на курбла: 170mm
Средна осовина Bsa 68-122mm
Ланец Kmc Z51
Касета Shimano TZ21 7sp, 14-28T
Кочници V-Brake
Тркала Freeway, алуминиум двоѕиден
Задна главина алуминиум, 36 дупки
Предна главина алуминиум, 36 дупки
Гуми Cst 700x35
Стем алуминиум (подесувачки!)
Волан алуминиум, должина 590мм
Колче алуминиум, должина 350мм, диаметар 27.2мм
Седло Selle Royal Wave
Штендер NH-KC21AA 305mm BLACK TYPE/ ESGE
Багажник Steel w/spring
Предно светло Spanninga Optimo
Задно светло Basta Spark Red

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi Spillo Rubino Lady