Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AHS Squadra

Nalini AHS Squadra
Nalini AHS Squadra Nalini AHS Squadra
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
4,800ден.
2,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: Ѕ!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Ергономски и комфорен!
Ликра материјал за поддршка на мускулите, дишечка и растеглива мрежа, силиконизиран и еластичен грип околу бутните мускули...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini squadra