Кошничката е празна!
Најпродавани

Limar Scrambler

Limar Scrambler
Бренд: Limar
Код на производот: Limar
Достапност: 3
3,100ден.

Достапни опции


* Обем (cm):

 
   - ИЛИ -   

Нашата компанија во овој период започна соработка со италијанскиот бренд ЛИМАР.
На производите нудиме промотивен ПОПУСТ од 20%!

Одберете обем: 52-57/57-61
Тежина: 255-265 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: limar scrambler