Кошничката е празна!
Најпродавани

Limar Air Star

Limar Air Star
Limar Air Star Limar Air Star Limar Air Star
Бренд: Limar
Код на производот: Limar
Достапност: 4
6,170ден.

Достапни опции


* Обем (cm):

 
   - ИЛИ -   

Нашата компанија во овој период започна соработка со италијанскиот бренд ЛИМАР.
На производите нудиме промотивен ПОПУСТ од 20%!

Одберете обем: 52-57/57-61
Тежина: 230-250 грама

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: limar air star