Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Hickory

Millet Hickory
Бренд: Millet
Код на производот: millet
Достапност: 10
5,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Полар јакна погодна за секакви активности во планина.
Атлетски фит кој овозможува слобода во движењето - и одлична терморегулација!

Погоден за топол прв/втор слој.

Тежина: 510 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet hickory