Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Torre Wool

Black Diamond Torre Wool
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 5
2,150ден.
 
   - ИЛИ -   

Лесно растеглива и комфорна капа со одлична изолација.

Материјал: 50% полиестер + 50% мерино волна
Дополнителна постава од полар во делот на челото.

Тежина: 80 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, torre