Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Trident Winter

Millet Trident Winter
Бренд: Millet
Код на производот: millet
Достапност: 10
11,800ден.
8,250ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Лесна, зимска чевла со одлична изотерма: до -10°C, овозможена од докажаната Прималофт изолација.

Вибрам ѓонот овозможува солидна фрикција и стабилност и е со полуригиден флекс идеален за лесни зимски прошетки, како и користење на дрезги, но и урбани прошетки.
Чевлата има прецизен фит, а во горниот дел и растеглива „камашна“ која штити од навлегување на снег во внатрешноста.

Тежина: 620 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet, trident winter