Кошничката е празна!
Најпродавани

Limar Kid Pro

Limar Kid Pro
Бренд: Limar
Код на производот: limar
Достапност: 3
2,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Технологија: Monoshell in-mould (супер лесна технолигија)
11 воздушни канали за вентилација

Систем за затегнување: „натпреварувачки“ + систем за подесување по висина
Перничиња: антиалергиски третирани и можат да се вадат за да се перат
Предна заштита со мрежа против инсекти
Фит: комфорт

Големина: унисајз - 50-56цм
Тежина: 210грама

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: limar, kid pro