Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano Ultegra R8000 11s

Shimano Ultegra R8000 11s
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 1
64,300ден.
42,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Shimano ULTEGRA R8000 (2x11s)
Одлична цена!!!
СО ПОПУСТ: 42800,- денари
(Редовна цена: 64300,- денари)

Во сетот има:
Пренос: Ultegra R8000 52/36, 172.5
Заден и преден менувач: Ultegra R8000 (задниот е „краток“ SS кафез)
Кочници: Ultegra R8000 dual pivot
Шифтери: Ultegra R8000 2x11s
Касета: 105 11ѕ CS5800 (11-28)
Ланец: 105 11ѕ HG601

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, ultegra, r8000