Кошничката е празна!
Најпродавани

2020 Nalini Moscow 1980

2020 Nalini Moscow 1980
2020 Nalini Moscow 1980 2020 Nalini Moscow 1980 2020 Nalini Moscow 1980
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 3
6,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Дел од најновата пролет/лето 2020 колекција на италијанската компанија НАЛИНИ!
Само најдоброто за Вас - без компромис!

Ергономски долен дел од дрес за велосипедизам - кој овозможува оптимална поддршка на мускулите и нуди УВ заштита
-Во страничните панели има Schoeller® материјал со третман за УВ заштита.
-Делот на грбот е мрежест и еластичен - за подобро дишење.
-Рефлектирачки елементи во делот на грбот и страничните панели.
-Мазни шевови.

Фит: „тркачки“ (посветен за посветени возачи - со анатомски и ергономски крој)
Перниче: SERIE 2.6 M 8/100 TIGER

За перничето:
Во овој модел се користи многу еластичен материјал со што се овозможува совршен фит!
Хидрофилските карактеристики на компонентите овозможуваат одлична дишливост и брзо сушење - со што се добива чувство на свежина на кожата. Долгиот преден дел од перничето овозможува супериорен комфор и слобода на движење...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, moscow