Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini XWarm Jersey

Nalini XWarm Jersey
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
7,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Многу комфорен термален дрес, направен од мек и растеглив материјал, со натпреварувачки/атлетски лик. Компактниот фит и текстуриран релјеф на материјалот, овозможуваат супериорни аеродинамички каркатеристики. Надворешниот дел исто така е и водоодбивен.

Технички каркатеристики:
- термален дрес со долги ракави,
- термо, текстуриран, поларест во горниот дел дел,
- нешто полесен материјал во долниот дел и во делот на ракавите,
- патент во целосна должина со заштита од ветер во внатрешниот дел,
- еластичен дел со силиконски грип околу половината,
- 3 растегливи џебови со рефлектирачки детали,
- Рефелктирачки делови и во логото,
- Заштита во краевите на патентите.

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, xwarm