Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Osio

Nalini Osio
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 2
2,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Ракавици од есен/зима колекцијата на Налини, под логото на „Бјанки Милано“.

Модел чиј надворешен слој има третман за заштита од ветер, а во внатрешноста е поставен со термо, поларест материјал, кој овозможува рацете да останат суви и топли.
Во делот на дланките, постои слој кој помага во амортизација на вибрациите при возењето, а кај прстите пак - силиконизирани детали, со кои се помага при кочењето и менувањето на брзините. 

Прекрасен модел за студените денови - посебно посветен секако на Бјанкистите ;)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: naini, bianchi milano, osio