Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Brigade

K2 Brigade
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 1
17,900ден.
10,800ден.

Достапни опции


* Должина (cm):

 
   - ИЛИ -   

Овој модел го имаме уште само во една големина: 158цм!
Одлична цена со 40%!!!

Модел посветен за истражување на планината со постојаност и стил: борд дизајниран да работи со возачот - целиот фокус да биде во уживање во снегот и напредувањето!

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2 Brigade