Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Frame Lagoon

Trimm Frame Lagoon
Бренд: Trimm
Код на производот: Trimm
Достапност: 2
2,900ден.
1,740ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само L и XL големина!
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!


Комфорен полар со одличен фит, кој го задржува термалниот комфор на вашето тело.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Trimm, Frame, полар