Кошничката е празна!
Најпродавани

Tec R73

Tec R73
Бренд: Tec
Код на производот: TEC
Достапност: 3
3,600ден.
 
   - ИЛИ -   

Педали за друмски велосипедизам

Лесна алуминиумска педала со затворен систем на лагери
Компатибилна со LOOK KEO
Подесување на тензија: (80-140kgf.cm)
CNC Cr-Mo оска
Со педалите доаѓаат црвени клитови
Тежина: 320 грама/пар

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tec, pedal