Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Делови

Оптимизирано пребарување

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Од РУрално - до урБАНо: Моделот Континентал РУБАН! Гума која е посветена за двата света: за урба..
1,600ден.
Спортски тубулар! Издржлива конструкција, со заштита против дупнување (благодарение на „SafetySys..
4,250ден.
Оваа гума блеска на „ендуро“ и "all mountain" велосипедите! Бројните запци гарантираат најдобра тра..
1,900ден.
Трака за тјублес: должина 5м, ширина 27мм. Доволна за 2 обрачи за 26“, 27.5“ или 29“. ..
1,150ден.
Најновата верзија на воведното ниво на гума за друмски велосипедизам на Континентал – моделот Ултра ..
1,250ден.
Најновата верзија на воведното ниво на гума за друмски велосипедизам на Континентал – моделот Ултра ..
1,700ден.
Најновата верзија на воведното ниво на гума за друмски велосипедизам на Континентал – моделот Ултра ..
1,700ден.
Пар продолжетоци за вентил Должина: 40мм ..
950ден.
Сет од 2 вентили, стеги и капачиња од Континентал, како и одвртувач на делот од вентилот за полнење ..
1,400ден.
Достапно од средина на мај. Во моментов може да услужиме само со рефусно, Континентал млеко, во наш..
850ден.
DT Swiss 2.0X278 ..
25ден.
DT Swiss 2.0X282 ..
25ден.
DT Swiss 2.0X290 ..
25ден.
DT Swiss 2.0X292 ..
25ден.
DT Swiss 2.0X294 ..
25ден.
Алуминиумски, издрживи педали - широки платформи, со менливи штрафови, за одличен грип. Димензии: 1..
2,000ден.
Гарнитура за Бјанки Ариа и Бјанки Спринт ..
2,500ден.
Гарнитура за Бјанки Инфинито ХЕ ..
3,800ден.
Гарнитура за Бјанки Интенсо и Бјанки Фреча ..
3,000ден.
Гарнитура за Бјанки Олтре Хр4 диск ..
6,600ден.
Гарнитура за Бјанки Виа Нироне и Бјанки Импулсо ..
1,300ден.
Карбонско колче од компанијата ФСА, со диаметар 27.2мм и сетбек 25мм. Лесно подеслив дизајн, со кон..
14,500ден.
Тркало за диск кочници "2-way fit": соодветни како за клинчер, така и за тубелес системи. Намена..
15,500ден.
Алуминиумски педали: Wellgo LU-998 ..
1,200ден.
Грипови за планински велосипедизам: издржливи и комфорни! Дебелина: 32мм Ширина: 125мм ..
950ден.
Специјална едиција на трака за волан, која ја користат два професионални тимови: Groupama-FDJ и..
1,250ден.
Специјална едиција на трака за волан, која ја користат два професионални тимови: Groupama-FDJ и Team..
1,250ден.
Кожен, ергономски грип за голем комфор при возењето! Рачно сошиен. ..
1,200ден.
Грип од италијанската компанија Сан Марко ..
1,150ден.
Грип од италијанската компанија Сан Марко ..
1,150ден.
Седло од италијанската компанија Селе Италиа, од серијата „Спорт Туринг“. Ова е сестран, комфорен..
2,700ден.
Седло од италијанската компанија Селе Италиа, од серијата „Спорт Туринг“. Ова е сестран, комфорен м..
3,400ден.
Преден менувач Шимано 105 FD-5700-F 2х11 брзини ..
2,400ден.
Преден менувач Шимано 105 FD-5800-F 2x11 брзини ..
2,150ден.
SHIMANO 105 FC-5800 50X34T 2X11S Курбла: 172.5мм ..
10,000ден.
Преден менувач Шимано 105 FD-R7000-F 2x11 брзини ..
2,500ден.
SHIMANO ACERA FC-M371-L 48X36X26T, 9sp ..
3,200ден.
Задна главина Shimano Acera FH-M3050 Center Lock 135мм должина 166мм патент 32 дупкни црна бој..
1,400ден.
Предна главина Shimano Acera HB-M3050 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна бо..
950ден.
Заден менувач Acera M3000 9s   ..
2,300ден.
Задна главина Shimano Alivio FH-M4050 Center Lock 135мм должина 166мм патент 32 дупкни црна бо..
1,750ден.
Предна главина Shimano Alivio HB-M4050 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна б..
1,250ден.
Заден менувач Шимано Аливио За 9-брзински системи - за касета со до 36 запци во најголемиот запчан..
2,200ден.
Заден менувач Shimano Alivio M4000 9s ..
2,900ден.
SHIMANO ALTUS FC-M311 48X38X28 7/8SP Курбла: 175мм ..
1,900ден.
Преден менувач Шимано Алтус 3х9 брзини ..
1,150ден.
Преден менувач Шимано Алтус 3х9 брзини Модел: FD-M370-6 ..
1,100ден.
Овој модел на пакни е подобрување на моделот Б01С - со до 50% поголема издржливост! Препорачан за Де..
600ден.
V-Brake преден систем Класа: Аливио ..
960ден.
V-Brake заден систем Класа: Аливио ..
960ден.