Делови
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Делови

Оптимизирано пребарување

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Касета за 9-брзински менувачки системи Однос: 11-13-15-17-20-23-26-30-34 ..
1,400ден.
Касета за 9-брзински менувачки системи Однос: 11-13-15-17-20-23-26-30-36 ..
1,400ден.
Касета за 8-брзински менувачки систем Однос: 11-13-15-17-20-23-26-34 ..
0ден.
Овој модел на пакни е подобрување на моделот К03С - со до 50% поголема издржливост! Соодветен за:..
730ден.
Пакни за кочници: Шимано L05A Органик - помалку звук и подобра модулација За 2-клипни модели на ..
1,700ден.
..
2,400ден.
Касета за 11-брзински менувачки системи Класа: Деоре Однос: 11-13-15-18-21-24-28-33-39-45-51 ..
6,000ден.
SHIMANO FC-M615 38-26T 2x10s Курбла: 175мм ..
7,900ден.
Сет хидраулична кочница со вклучени пакни. ​Модел: МТ200 - задна кочница ..
2,500ден.
Сет хидраулична кочница со вклучени пакни. Модел: МТ200 - предна кочница ..
2,300ден.
Педали за планински велосипедизам - многу издржливи, со минимална потреба за сервисирање и можност з..
3,200ден. 2,240ден.
Еднострана педала за друмски велосипедизам, со карбонско тело - за друмски натпреварувања Класа: Ши..
8,800ден.
Педали за друмски велосипедизам. Во сет со соодветни клитови: SH56 - во жолта боја, со до 6 степе..
4,500ден.
Пакни за друмски кочници Класа: Dura-Ace, Ultegra, 105 Компатибилни со: Dura-Ace BR-R9200, B..
650ден.
Касета за 11-брзински менувачки системи Класа: Шимано 105 Однос: 11-12-13-14-16-18-20-22-25-2..
0ден.
Касета за 11-брзински менувачки системи Класа: Шимано Ултегра ​Однос: 11-12-13-14-15-17-19-21..
5,300ден.
Овој модел на ротор на Шимано, овозможува континуирани перформанси и при долги симнувања. Конструкци..
3,300ден.
Овој модел на ротор на Шимано, овозможува континуирани перформанси и при долги симнувања. Конструкци..
3,400ден.
Шифтери  2х9 Класа: Шимано Аливио ..
2,500ден.
Шифтери - Деоре М610 2х/3х10   ..
3,400ден.
Заден менувач Шимано СЛХ - за 11-брзински менувачки системи ..
5,000ден.
Преден менувач Шимано СЛХ за 3х10 брзини Модел: FD-M7005-10-H ..
2,200ден. 1,300ден.
Црево за хидраулика Должина 1700мм ..
1,200ден.
..
1,000ден.
160мм Класа: SLX, Deore ..
1,600ден.
180mm Класа: SLX, Deore ..
1,800ден.
Клитови за педали за друмски велосипедизам - компатибилни со Шимано педали. ..
1,500ден.
Клитови за педали за планински велосипедизам. Со вклучени плочки. ..
0ден.
Сет кочници и менувачи Шимано Сора 2х9 брзини Произведено во Индонезија ..
11,300ден.
Преден менувач Шимано Сора - за 9 брзини Модел: FD-R3000-F ..
1,800ден.
Пренос: FC-R3000 Класа: Шимано Сора 50х34 / 172.5 ..
5,900ден.
Класа: Шимано Тиагра 2х10 брзини Произведено во Јапонија ..
13,900ден.
Сет предна и задна кочница Класа: Шимано Тиагра ..
4,200ден.
Преден менувач Шимано Тиагра - за 2х10 брзини Модел: FD-4700-F ..
2,300ден.
SHIMANO TIAGRA FC-4700 50X34T 10sp Курбла: 172.5цм   ..
0ден.
Пренос за 3х6/7/8 - брзински менувачки системи Однос: 42х34х24 ..
1,400ден.
Предна главина Shimano XT-M785 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна боја ..
2,750ден.
..
620ден.
..
600ден.
Синтер - бренд посветен на сигурноста! Пакни соодветни на Avid, SRAM (Elixir, DB , Level..) Конк..
1,000ден.
Синтер - бренд посветен на сигурноста! Пакни соодветни на Шимано „Б“-тип, но и многу повеќе. Кон..
700ден.
Синтер - бренд посветен на сигурноста! Пакни соодветни на Шимано „Г“-тип, но и многу повеќе. Кон..
1,200ден.
Пластични педали Димензии: 109х91мм Тежина: 290 грама/пар ..
0ден.
За поспортска положба при возењето, за средно долги тури. Димензии: 276х160мм Тежина: 440 грама ..
2,150ден.
Идеален избор за средни и долги растојанија. Леснотија и анатомски дизајн, комбинирани со елеганција..
2,400ден.
За поспортска положба при возењето, како и за нешто подолги тури. Димензии: 272х140мм Тежина: 37..
1,900ден.
Димензии: 276х160мм Модел кој овозможува висок комфор при седењето, со минимизиран притисок на чу..
1,700ден.
Касета за 11-брзински менувачки системи Однос: 11-12-13-14-15-16-17-19-22-25-28 ..
6,800ден. 5,440ден.
Касета за 8-брзински менувачки системи Однос: 11-12-14-16-18-21-26-32 ..
1,500ден.
SRAM  Метални пакни, на челична плочка Компатибилни со Elixir, X0, XX... Level T/TL, Level T..
0ден.