Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Седла

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
За сите дами Бјанкистки, дамски модел на седиште за друмски велосипедизам, произведено во Италија од..
5,900ден.
Седиште за флексибилни возачи, кои имаат стабилна позиција при седењето. Овој модел има анатомски з..
4,700ден.
Седиште за средно флексибилни возачи, кои имаат потреба од балансирана дистрибуција на притисокот пр..
4,700ден.
Седло од италијанската компанија Селе Италиа, од серијата „Спорт Туринг“. Ова е сестран, комфорен..
2,700ден.
Седло од италијанската компанија Селе Италиа, од серијата „Спорт Туринг“. Ова е сестран, комфорен м..
3,400ден.