Спортска исхрана
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Спортска исхрана

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Практична алатка за лесно подготвување на Вашиот проетин шејк или смути. ..
370ден. 260ден.
5 електролити - со вкус на лимон тоник (со дополнителни 75мг кофеин) Ве снабдува со натриум, калиум..
230ден.
5 електролити - со вкус на манго (не содржи кофеин) Ве снабдува со натриум, калиум, хлор, калциум и..
230ден.
5 електролити - со вкус на малина и калинка (не содржи кофеин) Ве снабдува со натриум, калиум,..
230ден.
Изотоничен спортски напиток, за максимална хидратација! Количина: 1320 грама (Доволна за околу 40 ..
1,190ден.
Напредна форма на напиток за регенерација, со вкус на малина. Содржина: 1144грама (Доволно за 26 п..
1,690ден.
Енергетски гел со вкус на кола пијалок. Со дополнителни 100мг кофеин. Содржина: 67мл ..
130ден.
Енергетски гел со вкус на мохито. Со дополнителни 51мг кофеин. Содржина: 67мл ..
130ден.
Енергетски гел со вкус на портокал. Без дополнителен кофеин.   Содржина: 67мл ..
130ден.
Енергетски гел со вкус на еспресо. Со дополнителни 53мг кофеин. Тежина: 41гр ..
100ден.
Енергетски гел со вкус на зелено јаболко. Со дополнителни 50мг кофеин. Тежина: 41гр ..
100ден.
Енергетски гел со вкус на лимон и лајм.. Тежина: 41гр ..
100ден.
Енергетски гел со вкус на банана и јагода. Тежина: 41гр ..
110ден.
Енергетски гел со вкус на тропско овошје. Тежина: 41гр ..
100ден.