Кошничката е празна!

Continental

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Conti. Ride Tour 42-700
Независно дали се работи за добар или лош асфалт или пак и земјен пат, ова е вистинската гума за ваш..
1,300ден.
Conti. Ruban 29x2.3
Од РУрално - до урБАНо: моделот РУБАН! Гума која е посветена за двата света: за урбано движење н..
1,400ден.
Conti. Sprinter Gatorskin 25-622 tubular
Спортски тубулар! Издржлива конструкција, со заштита против дупнување (благодарение на „SafetySys..
4,250ден.
Conti. Trail King TR 27.5x2.6 folding
Оваа гума блеска на „ендуро“ и "all mountain" велосипедите! Бројните запци гарантираат најдобра тра..
1,900ден.
Conti. Tubeless rim tape 27mm 5m
Трака за тјублес: должина 5м, ширина 27мм. Доволна за 2 обрачи за 26“, 27.5“ или 29“. ..
1,150ден.
Conti. Ultra Sport III 23-622
Достапно од средината на март!   Најновата верзија на воведното ниво на гума за друмски вел..
1,250ден.
Conti. Ultra Sport III 25-622
Достапно од средината на маj!   Најновата верзија на воведното ниво на гума за друмски вело..
1,250ден.
Conti. Ultra Sport III 25-622 folding
Достапно од средината на маj!   Најновата верзија на воведното ниво на гума за друмски вело..
1,700ден.
Conti. Ultra Sport III 28-622 folding
Достапно од средината на маj!   Најновата верзија на воведното ниво на гума за друмски вело..
1,550ден.
Conti. Valve extension
Овој модел ќе биде достапен од средината на мај. Пар продолжетоци за вентил Должина: 40мм ..
950ден.
Continental 2xTubeless Valve
Сет од 2 вентили, стеги и капачиња од Континентал, како и одвртувач на делот од вентилот за полнење ..
1,400ден.
Continental Revo Sealant 240ml
Достапно од средина на мај. Во моментов може да услужиме само со рефусно, Континентал млеко, во наш..
850ден.