Marker
Кошничката е празна!

Marker

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Marker Baron 13 EPF
Одличен фрирајд/туринг вез по одлична цена - сега веќе со 40% ПОПУСТ!!! Достапен само во големина 2..
19,900ден. 11,900ден.
Marker brake 110mm
Freeride кочница за скии до 110мм во широчина ..
1,500ден.
Marker Crampon 113
Крампона која лесно се поставува на основната плочка на везот и помага при движење/искачување на пос..
3,600ден. 1,800ден.
Marker Crampon 128
Крампона која лесно се поставува на основната плочка на везот и помага при движење/искачување на пос..
3,600ден. 1,800ден.
Marker Kingpin Crampon 120mm
Crampon KINGPIN 120 mm (ski width 105-120 mm) ..
4,300ден.
Marker Tour F12
DIN Range 4 - 12 Recom. Skier's Weight < 120 kg Stand..
21,700ден. 10,850ден.