Кошничката е празна!

BCA

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
BCA B-2 Ext
Тежина: 720 грама Димензии на лопата: 25.4 x 27.9 cm Должина на рачка кога не е издолжена: 42 cm ..
3,400ден.
BCA Climbing Skins
Лесно поставување и вадење од скиите! Овие крзна со 65% мохер и 35% најлон во својот состав, како и..
10,500ден.
BCA Dozer 1T
Тежина: 545 грама Димензии на лопата: 23 x 27 cm Должина на рачка кога не е издолжена: 38.7 cm ..
3,400ден.
BCA Dozer 2T
Тежина: 680 грама Димензии на лопата: 25 x 29 cm Должина на рачка кога не е издолжена: 38.7 cm ..
4,000ден.
BCA Float 2.0 cylinder
БЦА Флоат 2.0 цилиндер за БЦА Флоат и Спид ранците од втората генерација! Цилиндерот е 30% помал&nb..
9,500ден.
BCA Float 22
Ранецот со воздушно перниче, Float 22, од американската компанија БЦА (BackCountry Access) е дизајни..
33,900ден.
BCA Float 32
Ранецот со воздушно перниче, Float 32, од американската компанија БЦА (BackCountry Access) е дизајни..
36,900ден.
BCA Stash 20 blue
Независно дали се работи за кратки, еднодневни турно тури, за авантури вон ски патеките или пак ужив..
7,300ден.
BCA Stash 20 gray
Независно дали се работи за кратки, еднодневни турно тури, за авантури вон ски патеките или пак ужив..
7,300ден.
BCA Stash 20 orange
Волумен: 20Л Тежина: 1,3кг Супер практичен ранец за скијање и сноуборд: - пристап од задниот де..
7,300ден.
BCA Stealth 240
Тежина: 270 грама Вкупна должина: 240цм Должина кога е собрана: 40цм Дијаметар: 1.1цм   ..
2,900ден.
BCA Stealth 270
Тежина: 310 грама Вкупна должина: 270 cm   Должина кога е собрана: 45 cm   Дијаметар: 1..
3,300ден.
BCA Stealth 300
Тежина: 340 грама Вкупна должина: 300 cm   Должина кога е собрана: 50 cm   Дијамет..
3,700ден.
BCA Tracker 4
„Трекер“ пребарувачите/трансиверите на американската компанија БЦА (BCA-BackCountryAccess), од самио..
20,300ден.