Shimano
Кошничката е празна!

Shimano

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Shimano 105 5800 2x11
Преден менувач Шимано 105 FD-5800-F 2x11 брзини ..
2,150ден.
SHIMANO 105 FC-5800 50X34T 11S
SHIMANO 105 FC-5800 50X34T 2X11S Курбла: 172.5мм ..
10,000ден.
Shimano 105 R7000 2x11
Преден менувач Шимано 105 FD-R7000-F 2x11 брзини ..
2,500ден.
SHIMANO ACERA FC-M371-L 48X36X26T, 9sp
SHIMANO ACERA FC-M371-L 48X36X26T, 9sp ..
3,200ден.
Shimano Acera FH-M3050 rear
Задна главина Shimano Acera FH-M3050 Center Lock 135мм должина 166мм патент 32 дупкни црна бој..
1,400ден.
Shimano Acera HB-M3050 front
Предна главина Shimano Acera HB-M3050 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна бо..
950ден.
Shimano Acera M3000 9s
Заден менувач Acera M3000 9s   ..
2,300ден.
Shimano Alivio FH-M4050 rear
Задна главина Shimano Alivio FH-M4050 Center Lock 135мм должина 166мм патент 32 дупкни црна бо..
1,750ден.
Shimano Alivio HB-M4050
Предна главина Shimano Alivio HB-M4050 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна б..
1,250ден.
Shimano Alivio M3100 9sp SGS
Заден менувач Шимано Аливио За 9-брзински системи - за касета со до 36 запци во најголемиот запчан..
2,200ден.
Shimano Alivio M4000 9s
Заден менувач Shimano Alivio M4000 9s ..
2,900ден.
SHIMANO ALTUS FC-M311 48X38X28 7-8SP
SHIMANO ALTUS FC-M311 48X38X28 7/8SP Курбла: 175мм ..
1,900ден.
Shimano Altus M2000 3x9s
Преден менувач Шимано Алтус 3х9 брзини ..
1,150ден.
Shimano Altus M370 3x9s
Преден менувач Шимано Алтус 3х9 брзини Модел: FD-M370-6 ..
1,100ден.
Shimano B05S-RX Resin
Овој модел на пакни е подобрување на моделот Б01С - со до 50% поголема издржливост! Препорачан за Де..
600ден.
Shimano BR-T4000 front
V-Brake преден систем Класа: Аливио ..
960ден.
Shimano BR-T4000 rear
V-Brake заден систем Класа: Аливио ..
960ден.
Shimano BR-TX805
За механички диск кочници. Класа: TourneyTX ..
1,080ден.
Shimano Bracket Cover
Пар грипови, компатибилни со Шимано Ултегра (Р8000) и Шимано 105 (Р7000). ..
800ден.
Shimano Claris 2x8sp
Сет менувачи и кочници Шимано Кларис 2х8 брзини   ..
7,900ден.
Shimano Claris FC-2450
Пренос Шимано Кларис 50х34Т Курбла 175мм За 8 брзини Окталинк ..
4,500ден.
Shimano Claris FD-2400
Преден менувач Шимано Кларис   ..
1,200ден.
Shimano CN-6600 10sp
Ланец: Shimano CN-6600 10sp Класа: Шимано Ултегра 10 брзини ..
2,100ден.
Shimano CN-HG40 6/7/8sp
Ланец - компатибилен за 6, 7 и 8 брзини 116 линкови Серии: Алтус/Ацера ..
870ден.
Shimano CN-HG53 9sp
Ланец - 9 брзини 116 линкови ..
1,600ден.
Shimano CN-HG54 10sp
Ланец за 10-брзински менувачки системи Класа: Шимано Деоре Просечна тежина: 273 грама ..
1,500ден.
Shimano CN-HG601 11sp
Ланец за 11-брзински менувачки системи Класа: Шимано 105 Просечна тежина: 257 грама ..
2,000ден.
Shimano CN-HG6701 10sp
Ланец за 10-брзински менувачки системи Класа: Шимано Ултегра/105 ..
1,900ден.
Shimano CN-HG701 11sp
Ланец за 11-брзински менувачки системи Класа: Шимано Ултегра / Шимано Деоре ХТ Просечна тежина: 25..
2,500ден.
Shimano CN-M6100 12sp
Ланец за 12-брзински системи Шимано Деоре класа Просечна тежина: 252 грама ..
1,500ден.
Shimano CN-M7100 12sp
Ланец за 12-брзински системи Шимано SLX класа Просечна тежина: 252 грама ..
2,400ден.
Shimano D02S Metal
Пакни за кочници: Шимано Д02С (метал) Компатибилни со: Shimano BR-M820 / M810 / M640 ..
1,300ден.
Shimano Deore HB-M615 front
Предна главина Shimano Deore HB-m615 Center Lock 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна бој..
1,400ден.
Shimano Deore HB-M618 front
Предна главина Shimano Deore HB-M618 Center Lock E-Thru 15mm 100мм должина 32 дупкни црна боја..
2,250ден.
Shimano Deore HB-T610 front
Предна главина Shimano Deore HB-T610 100мм должина 133мм патент 32 дупкни црна боја ..
1,050ден.
Shimano Deore M4100 36x26
Пренос со однос 36х26 Класа: Шимано Деоре ..
3,500ден.
Shimano Deore M4120 SGS
Заден менувач Шимано Деоре 2х10 и 2х11 Модел: RD-M4120-SGS ..
2,600ден.
Shimano Deore M420 задна
Сет хидраулична кочница со вклучени пакни. ​Модел: МТ420 - задна кочница ..
6,200ден.
Shimano Deore M420 предна
Сет хидраулична кочница со вклучени пакни. ​Модел: МТ420 - предна кочница ..
5,800ден.
Shimano Deore M6000
Заден менувач Shimano Deore - shadow plus 10s ..
4,100ден.
Shimano Deore M6020 2x10s direct
Преден менувач Shimano Deore 2x10s директно монтирање ..
1,800ден.
Shimano Deore M611 3x10s
Преден менувач Shimano Deore 3x10s M611-D ..
1,700ден.
Shimano Deore M618 2x10
Преден менувач Шимано Деоре 2х10 брзини Модел: FD-M618-L ..
2,200ден.
Shimano G03S Resin
Овој модел на пакни е подобрување на моделот Г01С - со до 40% поголема издржливост! Препорачан за X..
600ден.
Shimano G04S Metal
Овој модел на метални пакни е наменет за кочници кои се користат во планински велосипедизам: од ХТР,..
1,200ден.
Shimano HG200 7s 12-28
Касета за 7-брзински менувачки системи Однос: 12-14-16-18-21-24-28 ..
900ден.
Shimano HG200 7s 12-32
Касета за 7-брзински менувачки системи Однос: 12-14-16-18-21-26-32 ..
900ден.
Shimano HG200 8s 12-32
Касета за 8-брзински менувачки системи Однос: 12-14-16-18-21-24-28-32 ..
1,200ден.
Shimano HG200 9s 11-32
Касета за 9-брзински менувачки системи Однос: 11-13-15-17-19-21-24-28-32 ..
1,400ден.
Shimano HG200 9s 11-34
Касета за 9-брзински менувачки системи Однос: 11-13-15-17-20-23-26-30-34 ..
1,400ден.