Nalini
Кошничката е празна!

Nalini

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Nalini Acqua JKT 2.0
Јакна за заштита од ветер - со лесна водоотпорна заштита! Одлична цена со 30% ПОПУСТ Основни тех..
6,200ден. 4,340ден.
Nalini AIS Click
Долен дел за велосипедизам oд италијанската компанија Налини. Модел кој има одлична дишливос..
6,200ден.
Nalini AIS Kermesse SS
Основен слој со кратки ракави, произведен од ултра лесна полипропиленска мрежа. Основни карактери..
2,500ден.
Nalini AIS Kermesse Tank
Основен слој со кратки ракави, произведен од ултра лесна полипропиленска мрежа кој може да го носите..
2,200ден.
Nalini AIW Pro Gara Vest
Елек со одлични терморегулациони карактеристики, благодарение на врвниот - Прималофт материјал...
7,900ден. 5,500ден.
Nalini Arietta
Елек за велосипедизам од италијанската компанија Налини. Одлична цена со 30% ПОПУСТ Лесен елек, ..
2,800ден. 1,960ден.
Nalini Balaclava
Балаклава - за сериозно студено време, за термоизолација во делот на лицето и главата. Конструкци..
1,850ден.
Nalini Bas Briza
Одлична заштита од продор на студен воздух низ термо дерсот. Тенка и многу мал волумен кога спакуван..
4,700ден. 3,290ден.
Nalini Bas Coffee
ЕКО дрес - во моментов само уште С олемина на залиха. Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Ергономски дре..
4,900ден. 2,450ден.
Nalini Bas Cross Jersey
Одлична цена со 50% ПОПУСТ Горен дел од дрес за велосипедизам од италијанската компанија Нал..
4,900ден. 2,450ден.
Nalini Bas Ergo Fit Jersey
На залиха уште само М големина. Одлична цена со 50% ПОПУСТ Аеродинамичен дрес за велосипедизам, ..
7,400ден. 3,700ден.
Nalini Bas Ergo Mesh Jersey blue
Одлична цена со 50% ПОПУСТ Горен дел од дрес за велосипедизам од италијанската компанија Нал..
6,200ден. 3,100ден.
Nalini Bas Laser Bib
Овој долен дрес за велосипедизам, е направен од едно парче материјал, со што е овозможено да се нама..
8,000ден.
Nalini Bas Respect Jersey
Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налин..
7,400ден. 3,700ден.
Nalini Bas Sporty Bib
Комфорен долен дел од дрес за велосипедизам, направен од Ликра како главен материјал и прерамки од м..
5,800ден.
Nalini Bas Sun Block Jersey
Одлична цена со 50% ПОПУСТ Овој дрес е направен од полиамид и еластан и има посебно чувство на ме..
6,700ден. 3,350ден.
Nalini Bas Wool
Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Дрес за велосипедизам, кој во центрaлниот панел од својата конструкци..
7,700ден. 3,850ден.
Nalini Blu Merino
Чорапи за велосипедизам Материјал: мерино Висина: 19цм ..
700ден.
Nalini Blu Merino
Чорапи за велосипедизам Материјал: мерино Висина: 19цм ..
700ден.
Nalini BOW 3D Winter
Топли камашни со 3-слоен материјал од страните и водоодбивен третман. Во предниот дел, поставен е..
3,700ден.
Nalini BOW Merino
Чорапи со висок процент на волна - топли и меки на допир, со додаден соодветен однос на полиамид, за..
950ден.
Nalini Bow Merino
Чорапи со висок процент на волна - топли и меки на допир, со додаден соодветен однос на полиамид, за..
950ден.
Nalini Bow Vela black/yellow
Ултралесни и дишливи чорапи за велосипедизам, кои во својот централен дел, имаат фино растеглив мате..
680ден.
Nalini Bow Vela blue
Ултралесни и дишливи чорапи за велосипедизам, кои во својот централен дел, имаат фино растеглив мате..
680ден.
Nalini Bow Vela burgundy
Ултралесни и дишливи чорапи за велосипедизам, кои во својот централен дел, имаат фино растеглив мате..
680ден.
Nalini Carezza
Женски основен слој! Ултралесен основен слој без ракави, направен од полипропиленски влакна – без..
2,200ден.
Nalini Classica Bib Tight
Зимски долен дел, кој во својата конструкција користи мининален број на засекувања и шевови во матер..
7,400ден.
Nalini Closter yellow
Ракавици за велосипедизам со „рејсинг“ фит. Анатомски модел со високи перформанси, со потпoрни за..
2,400ден.
Nalini Color Socks
Многу лесни и дишливи чорапи за велосипедизам од италијанската компанија Налини, која во дизајнот и ..
800ден.
Nalini Color Socks blue
Многу лесни и дишливи чорапи за велосипедизам од италијанската компанија Налини, која во дизајнот и ..
800ден.
Nalini Color Socks white
Многу лесни и дишливи чорапи за велосипедизам од италијанската компанија Налини, која во дизајнот и ..
0ден.
Nalini Cortina 1956
Женски дрес, со третман за УВ заштита! „Регулар“ фитот и минималната конструкција гарантираат мак..
4,500ден.
Nalini Crit 3L Jacket
Од овој модел на залиха имаме уште само С и М големина. Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Ова е горен ..
10,500ден. 5,250ден.
Nalini Ergo XWarm
Зимски дрес - со „рејс“ фит, но сепак екстремно комфорен! Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Материјало..
7,900ден. 3,950ден.
Nalini Ergo Xwarm Bib Tight
Овој модел станува еден од најпосакуваните - највисоката класа на зимски долен дел на Налини! Отп..
11,800ден. 5,900ден.
Nalini Estate Lady
Основен слој со специфичен женски крој - Анатомски крој без шефови - за дополнителен комфор. - Л..
2,500ден.
Nalini Exagon
На залиха уште само M и ХХЛ големина. Одлична цена со 50% ПОПУСТ Зимски ракавици за велосип..
2,900ден. 1,450ден.
Nalini Gravel
Дишливи чорапи, со лесно компресивно дејство. Ги карактеризира растеглив централен панел, растегл..
1,000ден.
Nalini LADY Bas Coffee
ЕКО дрес - сега достапен во повеќе големини. Одлична промотивна цена со 50% ПОПУСТ! Ергономски д..
4,900ден. 2,450ден.
Nalini LADY Bas Ergo Fit Jersey
Уште само големина Л на залиха. Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Аеродинамичен женски дрес, со тркачк..
6,700ден. 3,350ден.
Nalini LADY Cross Jersey
Одлична цена со 50% ПОПУСТ Женски дрес за планински/гравел велосипедизам, со „регулар“ фит - со м..
4,800ден. 2,400ден.
Nalini LADY LS Fit
Одлична цена со 50% ПОПУСТ - за дамите!!! Термо слој, со женски крој. Материјалот е со компакт..
5,800ден. 2,900ден.
Nalini Lady New Antwerp 1920
Уште само големина М и Л на залиха Одлична цена со 50% ПОПУСТ Ергономски женски дрес за велосипе..
4,900ден. 2,450ден.
Nalini LADY New Sun Block Jersey
Уште само големина Л на залиха Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Овој дрес е направен од полиамид и ел..
6,700ден. 3,350ден.
Nalini LADY Road JKT
Одлична цена со 50% ПОПУСТ - за дамите!!! Зимски дрес - со женски крој и компактна структура на м..
7,300ден. 3,650ден.
Nalini Logo
Овој модел на чорапи е конструиран со користење на бактериостатско полиестерско влакно, врз база на ..
950ден.
Nalini Nanodry Arm
Ракави со термо заштита за возење во студени денови. Од овој модел, на залиха имаме уште само гол..
2,800ден. 1,960ден.
Nalini New Cap
Анатомска капа за велосипедизам: стил и функционалност - за подобра терморегулација, заштита од зрач..
1,350ден.
Nalini New Carena JKT
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: С и ХЛ Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! Еден од..
11,900ден. 5,950ден.
Nalini New Ergo Bib
Овој долен дел од дрес за велосипедизам, во себе ги инкорпорира највисоките технологии на денешницат..
10,800ден.