Кошничката е празна!

Nalini

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Nalini Gravel
Дишливи чорапи, со лесно компресивно дејство. Ги карактеризира растеглив централен панел, растегл..
1,000ден.
Nalini Gravel
Дишливи чорапи, со лесно компресивно дејство. Ги карактеризира растеглив централен панел, растегл..
1,000ден.
Nalini LADY Bas Coffee
Ергономски дрес за велосипедизам, произведен од посебно подготвен материјал од јаглен од кафе - со с..
4,900ден.
Nalini LADY Bas Ergo Fit Jersey
Аеродинамичен женски дрес, со тркачки фит - за возачи кои целат кон најдобро возно искуство, забележ..
6,700ден.
Nalini LADY Cross Jersey
Женски дрес за планински/гравел велосипедизам, со „регулар“ фит - со материјал посебно конструиран д..
4,800ден.
Nalini LADY LS Fit
Термо слој, со женски крој. Материјалот е со компактна структура, за подобри изолациони способнос..
5,800ден.
Nalini Lady New Antwerp 1920
Ергономски женски дрес за велосипедизам, од италијанската компанија Налини, дизајниран да овозможи м..
4,900ден.
Nalini LADY New Sun Block Jersey
Овој дрес е направен од полиамид и еластан и има посебно чувство на мекост и комфор при допир! Исто..
6,700ден.
Nalini LADY Road JKT
Зимски дрес - со женски крој и компактна структура на материјалот, со што се овозможува добра заштит..
7,300ден.
Nalini LADY Warm Jersey
Женски, горен дрес за сезона есен-зима, кој благодарение на структурата на материјалот, нуди заштита..
6,200ден.
Nalini Logo
Овој модел на чорапи е конструиран со користење на бактериостатско полиестерско влакно, врз база на ..
950ден.
Nalini Nanodry Arm
Ракави со термо заштита за возење во студени денови. Од овој модел, на залиха имаме уште само гол..
2,800ден. 1,960ден.
Nalini New Cap
Анатомска капа за велосипедизам: стил и функционалност - за подобра терморегулација, заштита од зрач..
1,350ден.
Nalini New Carena JKT
Еден од најпосакуваните модели на зимска јакна на Налини - сега во нова верзија! Карена е совршен..
11,900ден.
Nalini New Ergo Bib
Овој долен дел од дрес за велосипедизам, во себе ги инкорпорира највисоките технологии на денешницат..
10,800ден.
Nalini New Ergo Race Suit
Ергономско и аеродинамично одело, кое е дизајнирано од три материјали во горниот дел: 3Д материјал в..
11,700ден.
Nalini New Lady Ergo Bib
Женски долен дрес за велосипедизам - од највисоката класа на италијанската компанија Налини: бескомп..
6,800ден.
Nalini New Pure Mid gloves
Ракавици за велосипедизам со анатомски фит. Од овој модел, на залиха имаме уште само големина С. ..
2,500ден. 1,750ден.
Nalini New Wool
Дрес за велосипедизам, кој во центрaлниот панел од својата конструкција, користи мешавина од волна и..
7,700ден.
Nalini Paris 1924
Ова е модел од највисоката т.н. „црна серија“ на Налини - која претставува инкорпорирање на највисок..
8,600ден. 6,800ден.
Nalini Protector Arm
Термо ракави - со полар постава и лесна водоодбивна заштита. Во горниот дел, зафатот околу&n..
4,200ден.
Nalini Protector Leg
Термо ногавици - со полар постава и лесна водоодбивна заштита. Во средишниот дел, поставен е..
4,200ден.
Nalini Rankin
Чорапи за велосипедизам од најновата Пролет-Лето 2021 колекција на италијанската компанија Налини. ..
830ден.
Nalini Red Arm
Ракави - растегливи, ликра! Од овој модел, на залиха имаме уште само големина ХХЛ. Одлична цена ..
2,000ден. 1,400ден.
Nalini Red Leg
Ногавици - растегливи, ликра! Од овој модел, на залиха имаме уште само големина ХЛ. Одлична цена..
2,700ден. 1,890ден.
Nalini Red Thermo
Термо ракавици, со топла постава и водоодбивна мембрана. Од овој модел, на залиха имаме уште само..
2,900ден. 2,030ден.
Nalini Redmon
Чорапи за велосипедизам и други активни спортови. Во овој модел се користи Coolmax® материјалот, ..
800ден.
Nalini Redmon
Чорапи за велосипедизам од најновата Пролет-Лето 2021 колекција на италијанската компанија Налини. ..
800ден.
Nalini Road Wind Bib Tight
Зимски долен дел од дрес за велосипедизам, од италијанската компанија НАЛИНИ. Во долниот дел, во ..
8,600ден.
Nalini Road Wind LADY tight
Зимски долен дел - со женски крој, овој модел е дизајниран за велосипедисти кои сакаат комфор и висо..
7,400ден.
Nalini Roxana
Ракавици за велосипедизам со „рејсинг“ фит. Анатомски модел со високи перформанси, со потпирни за..
2,150ден.
Nalini Roxana
Ракавици за велосипедизам со „рејсинг“ фит. Анатомски модел со високи перформанси, со потпирни за..
2,150ден.
Nalini Santerno black
Модел од колекцијата есен/зима на Налини под логото на „Бјанки Милано“ - посветен на Бјанкистите :) ..
6,500ден.
Nalini Seamless Lady
Зимски основен слој - со женски крој. За потребата од основен слој, во било кој период од годинат..
2,700ден.
Nalini Seamless Lady SS
За потребата од основен слој, во било кој период од годината, веруваме дека не треба да зборуваме по..
2,500ден.
Nalini Seamless Lady Tank
За потребата од основен слој, во било кој период од годината, веруваме дека не треба да зборуваме по..
2,200ден.
Nalini Seamless SS
За потребата од основен слој, во било кој период од годината, веруваме дека не треба да зборуваме по..
2,500ден.
Nalini Somerset
Основен слој со кратки ракави од италијанската компанија Налини Анатомски фит, кој легнува фино н..
2,100ден.
Nalini Warm Reflex
Зимски дрес, конструиран од топол, растеглив, комфорен материјал. Во делот на ракавите, забележли..
6,700ден.
Nalini Wind Base Layer
Основен слој, чиј преден дел е направен од материјал кој е отпорен на ветер - квалитет кој и тоа как..
3,300ден.
Nalini WR Rain Cap
Капа за велосипедизам, од најновата колекција на италијанската компанија Налини. Одличен избор за..
2,000ден.