Black Diamond Black Gold 30g
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Black Gold 30g

Black Diamond Black Gold 30g
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 10
280ден.
 
   - ИЛИ -   

Двојна апсорпција

Овој тип на магнезиум е научно креиран за подобар грип, комбинирајќи го класичниот магнезиум на Блек Дајмонд (кој секако и сам по себе е магнезиумот со најголема доверба на пазарот), заедно со 10% Пјур Голд (концентрација на неверојатно апсорбирачкиот Упсалит).

Со тоа, креиран е магнезиум кој има својство на дупло повеќе апсорпција од класичниот магнезиум!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:



Клучни зборови: black diamond, black gold, chalk