BD 1500 Battery + Charger
Кошничката е празна!
Најпродавани

BD 1500 Battery + Charger

BD 1500 Battery + Charger
BD 1500 Battery + Charger BD 1500 Battery + Charger
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Овој производ ќе биде достапен од средината на март.
Повеќе инфо и резервации: info@outdoor.mk

 

Новата 1500mAh литиум-ионска батерија на полнење на Блек Дајмонд е компатибилна со сите „Дуал фјул“ лампи на оваа компанија т.е. лампи кои може да користат и „обични“ батерии, како и вакви, батерии на полнење. 

Ова е сет, во кој покрај батеријата, вклучен е и УСБ полнач.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, 1500mAh, 1500 battery