Black Diamond Dash Cap
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Dash Cap

Black Diamond Dash Cap
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 4
2,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Капа за активности со голем интензитет (брзо движење при планинарење, планинско трчање...) - за терморегулација, заштита од сонце, со рефлектирачко лого.

Капата е креирана со материјал кој има УВ-заштита, се суши брзо и е дишечка. Замката за затегнување во задниот дел, овозможува одлично подесување!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, dash