Black Diamond 300g loose chalk
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond 300g loose chalk

Black Diamond 300g loose chalk
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
800ден.
 
   - ИЛИ -   

Магнезиум во прав - 300грама.

Од производителот:

Our white chalk is specifically blended for climbing to keep sweat at bay, ensuring maximum grip no matter how hot or humid it gets.

  • Improves grip for better climbing performance
  • Comes as loose chalk

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond, chalk, магнезиум