Black Diamond 60cm/10mm dynex
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond 60cm/10mm dynex

Black Diamond 60cm/10mm dynex
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 8
590ден.
 
   - ИЛИ -   

Dynex гуртна
Должина: 60цм
Ширина: 10мм
Тежина: 19г

Oд производителот:

Keeping rope drag and rack weight to a minimum, 10 mm Black Diamond Dynex™ Runners have a tight weave that increases durability and decreases bulk.

  • Dynex is highly abrasion resistant, strong and lightweight

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, runner, гуртна