Кошничката е празна!
Најпродавани

28" Continental 28-37 40mm авто

28" Continental 28-37 40mm авто
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 21
350ден.
 
   - ИЛИ -   

Внатрешна гума за градски велосипед
700х28С-700х37С
вентил: 40мм / авто (шредер)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental