Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Mountain King III TR 29x2.3 folding

Conti. Mountain King III TR 29x2.3 folding
Бренд: Continental
Код на производот: continental
Достапност: 1
1,900ден.
 
   - ИЛИ -   

- 29x2.3
- TubelessReady
- Класа: Performance
- кевлар

Благодарение на новата шара која овозможува и помал отпор при возењето, овој модел на Континентал е создаден за возење со одличен грип во било какви услови. Тоа го гарантира "Pure Grip Compound" составот кој покрај претходно споменатото, исто така овозможува и голема издржливост и долг век на траење.

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, tubeless, mountain king