Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Race King 27.5x2.0

Conti. Race King 27.5x2.0
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
1,200ден.

Првиот избор на тркачите!

Класика! Натпреварувачка гума, која е подеднакво добра како за „Крос кантри“ светските купови, така и за маратони.
Мал отпор при „ролингот“ - овозможува брзо и лесно движење што е вистински избор како за сите натпреварувачи, така и за аматери кои сакаат што помал отпор при возењето на нивните авантури!

Големина: 27.5 х 2.0
Тежина: 635 грама
Пумпање: 51-65пси

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, race king