Кошничката е празна!
Најпродавани

Conti. Cross King 27.5 x 2.3

Conti. Cross King 27.5 x 2.3
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност: 1
1,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Гума за планински велосипедизам - со поширок спектар на употребливост!

Сигурен грип и стабилност, мазно движење и комфор на секаков терен - благодарение на специјалната шара...

Големина: 27.5 х 2.3
Тежина: 775 грама
Пумпање до 54пси

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, cross king