Кошничката е празна!
Најпродавани

27.5" Continental 1.75-2.5 авто/шредер

27.5" Continental 1.75-2.5 авто/шредер
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност: 21
350ден.
 
   - ИЛИ -   

Гума за планински велосипед
27.5“ х 1.75-2.5
вентил: авто / шредер, 42мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, tube, 27.5"