Кошничката е празна!
Најпродавани

27.5" plus Continental 2.5-2.8 преста

27.5" plus Continental 2.5-2.8 преста
Бренд: Continental
Код на производот: Continental
Достапност: 10
500ден.
 
   - ИЛИ -   

Гума за планински велосипед - со широки/дебели гуми
27.5х 2.5-2.8
Вентил: преста со висина 42мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: continental, plus, +, 27.5", tube