Primus Vacuum Bottle 0,5 Pink
Кошничката е празна!
Најпродавани

Primus Vacuum Bottle 0,5 Pink

Primus Vacuum Bottle 0,5 Pink
Бренд: Primus
Код на производот: Primus
Достапност: 5
1,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој 4-сезонски термос е со двоен ѕид и направен е од издржлив нерѓосувачки челик. Благодарение на неговите одлични изолациски карактеристики, обезбедува долго одржување на температурата на Вашиот топол или ладен пијалок. Затворачот може да се користи како чаша, а лесниот и практичен “Quick-stop” систем на затворање/отворање на тапата овозможува лесно ракување. Термосот е компактен и фино си наоѓа свое место во ранецот.

 

  • Висина (mm): 225
  • Дијаметар (mm): 80
  • Тежина (g): 409
  • Волумен (ml): 500

6 часа одржува температура од  75°C!!!
6 часа одржува температура од 9° C!!!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Primus Vacuum Bottle