Primus Power Gas 230gr
Кошничката е празна!
Најпродавани

Primus Power Gas 230gr

Primus Power Gas 230gr
Бренд: Primus
Код на производот: primus
Достапност: 94
370ден.
 
   - ИЛИ -   

Боца со специјален микс на гасови за да може да се готви и на планина на ниски температури.
230 грама
Со навој

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: primus, power gas