Primus сет садови теренски
Кошничката е празна!
Најпродавани

Primus сет садови теренски

Primus сет садови теренски
Бренд: Primus
Код на производот: Primus
Достапност: 2
930ден.
 
   - ИЛИ -   

Компактен сет дизајниран од Николај Виг Хансен кој содржи: сад од 400мл со поклопец, сад од 200мл и мини сет од лажица, вилушка и нож.
Димензии: 170 х 100 х 73мм
Тежина: 156 гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Primus