Rock Empire Granite Set 1-11
Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire Granite Set 1-11

Rock Empire Granite Set 1-11
Бренд: Rock Empire
Код на производот: rock empire
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Сет чокови од серијата Гранит на Рок Емпаер
Совршена опција за поставување обезбедување во пукнатини - со одличен однос на сила и тежина.

Големина Сила А     Сила Б  Тежина    
 1             6 kN           -          16 g
 2             10 kN        5 kN      24 g
 3             10 kN      10 kN      24 g
 4             10 kN      10 kN      26 g
 5             10 kN      10 kN      28 g
 6             10 kN      10 kN      32 g
 7             12 kN      12 kN      34 g
 8             12 kN      12 kN      36 g
 9             12 kN      12 kN      42 g
 10           12 kN      12 kN      50 g
 11           12 kN      12 kN      58 g

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: rock empire, granite