Sigma Buster 100
Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Buster 100

Sigma Buster 100
Sigma Buster 100 Sigma Buster 100
Бренд: Sigma
Код на производот: Sigma Sport
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
1,550ден.

Бустер серијата - во основната форма. Но - и таа моќна!

Лумени: 120
Тежина: 62 грама
Осветлува до 35 метри

6 функции: 3 различни јачини на континуирано светло и 3 различни функции на трепкачко светло.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Sigma Buster 100