Sigma Cubic
Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma Cubic

Sigma Cubic
Бренд: Sigma
Код на производот: sigma
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Основни инфо:
Видливост од 400 метри
Индикатор за батерија - светнува црвено кога батеријата е под 30%
2хААА батерии
Тежина: 38 грама
Батериите траат 20 часа

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sigma cubic